Весілля по-німецьки. Що в ньому цікавого?

Весільні урочистості і традиції інших народів завжди цікавили не тільки істориків і соціологів, але й не пов’язаних з цими професіями громадян. Знати про те, як проводяться весілля в чужих країнах не просто пізнавально, але і корисно тим, що моменти, які сподобаються можна використовувати на своїй власній церемонії одруження. Крім того, зараз можливо організувати і відзначити цю подію практично в будь-якій країні, причому, як строго дотримуючись традицій її народу, так і у вільній формі.

Німеччина славиться самобутністю весіль, багатющими традиціями, зовсім незвичайними і просто милими обрядами. А які чудові печуться весільні торти на замовлення у німців! Без них не буває справжнього торжества, так що торт нареченої і нареченого – чи не найважливіша і популярна частина німецького весілля. Все це, як правило, дуже подобається нашим закоханим парочкам, бажаючим пов’язати себе узами шлюбу. Що ж можна запозичити у німців, щоб зробити своє весілля оригінальним і просто чарівним?

Обряд биття посуду

У ніч перед весільним торжеством перед будинком нареченої б’ється старий посуд. Робити це повинні численні друзі і подружки. Таким чином виходить вигнати злих духів і всяку нечесть з будинку молодої. Після галасливого биття посуду майбутні молодята повинні разом зібрати всі осколки. Поки вони цим будуть займатися, публіка обсипає їх горохом і сочевицею, як символами здоров’я і багатства.

Трояндовий кущ

В день весілля німецьким молодятам доведеться посадити хоча б один кущ троянд. А ось в Лейзінгу влада зобов’язує кожного нареченого посадити по шість дерев. Якщо він цього не зробить, заміж за нього йти не можна.

Пиляння колоди

Як тільки ритуал одруження закінчений, нареченим запропонують розпиляти колоду. Іноді прямо в залі одруження.

Застілля

Німецьке застілля на честь такої події влаштовується з величезним розмахом. На столі має бути не менше 20 страв, в основному м’ясних. Якщо гості все не з’їдять, заберуть з собою в спеціально принесених для цих цілей глиняних горщиках. Знаєте, які бувають весільні торти в Німеччині? Неодмінно п’ятиярусні. Кожен ярус символізує етап людського життя – від народження до смерті. Молодята повинні розрізати торт разом. Чия рука буде вище, той і стане головним у сім’ї – говорить місцеве повір’я. Хочете переконатися в цьому на власному досвіді? Приїжджайте реєструвати шлюб і святкувати весілля в Німеччину!

Підготовлено Оленою Бірюковою

1 Trackback / Pingback

  1. c3j8vb5w4dxctv36cxct5x4wd

Comments are closed.