Відпочинок в наметі на морі

Літо, море, сонце, пляж… Нічого не забули? Ну і звичайно ж … намет. Якщо ви жодного разу не відпочивали на морі, проживаючи в наметі, то ви багато чого втратили в житті!

Туристичні фірми в один голос пропонують любителям пляжного відпочинку закордонні тури. Затишні бунгало, «все включено», анімація, власна територія пляжу, spa-процедури … Якщо вас вже нічим не здивуєш, або якщо просто хочеться відчути єднання з природою, свободу, незалежність і безмежне щастя, варто хоча б раз приїхати на море з наметом . Цей варіант підійде і для тих людей, хто не розраховує на дорогу поїздку до моря, а відпочити десь за межами пильного міста все ж хотів би. Є й інші переваги – ви можете самі вибирати вподобане місце дислокації, і в будь-який момент виїхати, якщо буде потрібно. Ви будете бачити меншу кількість людей біля моря, в порівнянні з пляжами міст-курортів. Ви зможете засмагати топлес, їсти їжу, приготовлену на вогнищі, спати під зоряним небом і насолоджуватися південною тишею.

Отже, для того, щоб такого роду проведення часу пройшло на «ура», розповімо про особливості наметового відпочинку на морі.

Перш за все, необхідно добре підготуватися і нічого не забути взяти з собою. Напишіть список речей, які вам можуть стати в нагоді, і неухильно йому дотримуйтесь. Досвідчені туристи радять обов’язково взяти з собою газову або бензинову плиту. Навіть якщо ви плануєте готувати їжу на багатті, або ж зовсім купувати в сусідньому селищі, зайвим цей предмет туристичного побуту явно не буде. Крім того, вам знадобляться розкладачки, розкладні крісла, стіл, посуд, туристичний спальник, атлас автомобільних доріг. Матрац по можливості краще взяти надувний. Вночі на ньому ви зможете спати, а вдень купатися, та й місце в машині він займає небагато.

Подумайте і про технічне оснащення: обов’язково візьміть з собою навігатор, фотоапарат, відеокамеру, ноутбук і мобільний Інтернет. І не забудьте теплі речі, розраховані на будь-яку погоду.

Якщо ви їдете з наметом на відпочинок до моря вперше, і боїтеся щось забути, не соромтеся звертатися до бувалих туристів, а також до консультантів. У місцях продажу туристичних наметів, вам напевно зможуть підказати, що ще вам може стати в нагоді.

Вибирати місце для відпочинку найкраще поруч з населеними пунктами. По-перше, в цих селищах і містах ви зможете купувати воду і продукти. По-друге, якщо вам туристична романтика трохи набридне і захочеться змін, ви зможете знову зануритися в цивілізацію – посидіти в кафе, прогулятися по набережній, сходити в нічний клуб, і так далі. Також рекомендуємо зупинятися на обладнаних для наметового табору стоянках. Можливо, в цьому випадку у вас будуть сусіди, зате на цих стоянках ви знайдете туалети, воду, а можливо і ларьки з провізією. Такі стоянки зазвичай розташовуються недалеко від пляжу, або навіть безпосередньо на пляжі. В Інтернеті можна заздалегідь знайти їх і скласти список потрібних саме вам.

Ну і останнє, що потрібно взяти з собою – це гарний настрій. І тоді відмінний відпочинок вам забезпечений!

Підготовлено Оленою Бірюковою

1 Trackback / Pingback

  1. 5vn6ey9c63v4bwct5vwc4

Comments are closed.