Готелі Відня

Для екскурсійних турів в Австрії зазвичай відводять типові міські готелі, які на тому ж рівні, що і у всій Європі. Однак, навіть у п’ятизіркових готелях Відня можуть чекати сюрпризи у вигляді маленьких номерів або відповідного рівню виду з вікна. Готелі з однаковою кількістю зірок можуть істотно відрізнятися за рівнем, тому оператори зазвичай продають обмежене число перевірених

варіантів.

Готелі на гірськолижних курортах Австрії

На гірськолижних курортах Австрії представлені найрізноманітніші готелі на будь-який смак і будь зірковості, включаючи шале. Також поширені пансіони – двох-триповерхові будиночки на 6-10 номерів (най економніший варіант), 4-х зіркові готелі хорошого рівня, але не всі з басейнами. Харчування майже завжди – сніданки.

Апартаменти в Австрії

Апартаменти в Австрії – нечасте явище, але їхній рівень дуже хороший, що знаходить відображення на їх ціні. В Австрії немає так званих «гуртожитків», як, наприклад, у Франції.

Незвичайні готелі Австрії

Вдало обраний готель – одна з головних складових гарного відпочинку. Для більшості з нас важливий надається готелем сервіс, його місце розташування, комфорт, чистота і прийнятні ціни. Проте останнім часом в моду входять готелі, які відступають від концепції «готель як місце для сну» і самі по собі є пам’ятками.

Готель Rogner Bad Blumau в австрійському Блюмау, недалеко від кордону з Угорщиною, є справжнім шедевром австрійського архітектора Фриденсрайха Хундертвассера. З вигляду готель схожий на казковий будиночок з безліччю вигинів, башточок, вікон різної форми і різнокольорових стін. Тут є навіть власний термальне джерело, тому готель діє як санаторій. Двомісне проживання з напівпансіоном обійдеться тут близько 285 євро в день.

Підготовлено Оксаною Винаш