Найбільш романтичні місця на Землі

  1. Париж і Ейфелева вежа

Сотні закоханих пар щодня піднімаються на самий верх Ейфелевої вежі, насолоджуючись прекрасним видом, а потім відпочивають прямо на смарагдовому газоні парку Трокадеро або вечеряють в одному з численних затишних ресторанчиків. Складно навіть уявити, скільки зізнань у коханні було зроблено в цьому романтичному місті!

  1. Венеція і Площа Святого Марка

Незабутня атмосфера італійського міста, порізаного каналами, кургикаючи повсюди голуби, співаючі на італійському красені – гондольєри та найсмачніше в світі морозиво роблять Венецію ідеальним місцем для романтичного побачення. Тут навіть закоренілі циніки стають поетами, а на самому похмурому обличчі починає миготіти посмішка.

  1. Тайські острова Пхі-Пхі

Весь світ дізнався про ці острови після виходу фільму «Пляж». Тепер райську лагуну з бірюзовою водою і білосніжним піском відвідують тисячі туристів. А щоб ніщо не заважало романтиці, варто відправитися на пошуки відокремлених пляжів, яких тут в надлишку. Пхі-Пхі – одне з тих місць, яке в реальності виглядає ще краще, ніж на дивовижних фотографіях в туристичних буклетах.

  1. Прага і Карлів міст

Навіть проста прогулянка тут залишає почуття гармонії, спокою і миру в душі. А ночами, коли тихі сплески з річки Влтави і мерехтіння зірок роблять атмосферу ще більш романтичної, на міст приходять закохані пари, щоб разом загадати найзаповітніше бажання. Вважається, що побажання, вимовлене на Карловому мості, неодмінно здійсниться.

  1. Грецький острів Санторіні

Білосніжні будиночки, вітряні млини і блакитні куполи церков – цей пейзаж відомий практично всім по яскравим листівкам і фотографіям в буклетах. Однак відчути романтичну атмосферу цього місця можна тільки самостійно прогулявшись по вузьких вуличках, відчувши, як пестить шкіру сонце і побачивши, як відрізняє бірюзою вода біля самого берега.

  1. Ангкор-Ват у Камбоджі

Покинутий місто древньої Імперії Кхмерів оповитий розлогим корінням мангрових дерев. Будівлі частково покриті мохом і ніби виростають з навколишнього природного ландшафту. Атмосфера місця наповнена таємницями, спокоєм і наповнює душу дивовижною гармонією.

  1. Центральний парк у Нью-Йорку

Рідкісний американський фільм про любов обходиться без сцени з визнаннями, знятої в Центральному парку. Острівець спокою і романтики посеред галасливого міста, де можна влаштувати пікнік прямо на газоні або покататися на човні. А зовсім близько знаходиться Бродвей з його театрами і безліч затишних ресторанчиків, що підходять для вечері при свічках.

  1. Ріо-де-Жанейро і гора Корковаду

Від панорами, що відкривається з висоти в 710 метрів, захоплює дух: пляжі, бухти, гори і місто, що простягнувся вздовж берега на десятки кілометрів. Недарма саме це місце вибрали для знаменитої статуї Христа. Почавши день з романтичної прогулянки на Корковаду, завершити його можна прогулянкою по пляжу або просто приємним ввечері в одному з барів у моря.

  1. Долина Метеликів в Туреччині

Ця романтична бухта неподалік від курорту Фетхіє знаходиться далеко від багатолюдних пляжів і величезних готелів, а потрапити сюди можна тільки морем. Тим, хто захоче провести в Долині Метеликів ніч, можна зупинитися в маленьких затишних бунгало. А можна просто подрімати в гамаку на пляжі під шум прибою і зустріти один з найкрасивіших сходів на Землі.

  1. Острів Бора-Бора

Найромантичніший  острів Французької Полінезії оточений безліччю островів-супутників. Гості,які приїхали сюди, живуть в бунгало, над водою. Місцеві пляжі просто розкішні, а бриз тихоокеанської хвилі дарує душі гармонію. Дивитися на неперевершений захід сонця – найкраща розвага на острові ввечері.

Підготовлено Оксаною Винаш