Найкрасивіші міста Угорщини

У 2002 році ця країна зайняла 13-е місце в світі за кількістю людей, які її відвідали. Сьогодні ми познайомимося з туристичною частиною держави і відвідаємо найкрасивіші міста Угорщини.

З кожним роком туристів в Угорщині стає все більше, і для цього є вагомі причини. Країна дійсно сповнена унікальних пам’яток, щедро розкиданих по найкрасивішим містам. Давайте ж подивимося на найцікавіші з них.

Будапешт

Столиця і туристичний центр Угорщини визнаний найбільш відвідуваним місцем країни. Розділений на дві частини Дунаєм, Будапешт включає в себе сім річкових острівців, найбільшим з яких є відомий своїми оздоровницями Маргіт. В одній з найкрасивіших європейських столиць напевно знайдеться чим помилуватися навіть самим досвідченим мандрівникам. До того ж, Будапешт славиться своїми термальними водами (майже 70 джерел), розташованими або в старовинних палацах, або серед неперевершених пейзажів. Не меншою популярністю в Угорщині користуються ресторани столиці. У них вас нагодують стравами національної кухні, що володіють неймовірним смаком. Це може бути унікальний паприкаш або гуляш в поєднанні з місцевими винами та безліч інших смакот для гурманів.

Вдосталь наситившись архітектурою і кухнею, можна звернути увагу на природні пам’ятки. Відмінним варіантом стане відвідування Парку Варошлигет. Тут влітку на озері можна покататися на човнах, а взимку – на ковзанах.

З жалем залишаючи столицю, постараємося коротко і по пунктах розповісти про ще декількох красивих міст Угорщини, популярних серед мандрівників.

Вишеград

Давня столиця Угорщини знаходиться всього лише в 40 км від Будапешта. За головні визначні пам’ятки Вишеграду вважаються руїни стародавньої королівської фортеці (включаючи вежу Соломона, де, згідно з легендою, жив граф Дракула) і палацу короля Матяша (раніше мав назву «Друга Альгамбра»).

Естергом

Місто має величезне історичне значення для країни. Це обумовлено тим, що саме в Естергомі отримав свій титул перший угорський король Іштван I. Найбільш відвідуваними місцями для туристів тут є: базиліка Святого Адальберта, резиденція глави угорської церкви, а також міст через Дунай, який з’єднує Угорщину зі Словаччиною. Найцікавіше, що перейшовши через цей міст, можна відразу потрапити в іншу країну.

Сентендре

Це невелике містечко теж знаходиться зовсім близько до столиці. Серед обов’язкових до відвідування місць можна назвати грецькі і сербські православні храми, вузькі вулички з ремісничими крамничками і красивими будиночками, тематичні музеї міста.

Дебрецен

Це друге за величиною місто після Будапешта, важливий об’єкт туристичної Угорщини. Тут його називають «східною столицею», оскільки місто двічі було адміністративним центром країни. Саме в одній з церков Дебрецена XV століття була вперше зачитана Декларація незалежності угорського народу. Крім церкви, туристичними визначними пам’ятками міста можна назвати національний парк Хортобадь, зоопарк, термальний комплекс Надьёрдё.

Мартонвашар

Цей невелике, але дуже гарне місто знаходиться в 30 км від столиці Угорщини. Головною його пам’яткою вважається шикарний замок Брунсвік. Він виконаний в стилі неоготики і є прекрасним зразком архітектури XVIII століття. Але найбільше  можна відзначити перший поверх – тут знаходиться Музей Бетховена. В одному з його залів регулярно показують фільми про великого композитора і проводять концерти в його честь.

Це далеко не всі рекомендовані до відвідування пам’ятки і найкрасивіші міста Угорщини. Тому будьте впевнені, в цю країну ви повернетеся ще не раз. І весь час будете повертатися додому з новою порцією відкриттів і позитивних емоцій!

Підготовлено Дар’єю Богатирьовою

 

51 Trackbacks / Pingbacks

 1. online article spinner script
 2. Shemale.UK
 3. Christ Gospel Church Cult
 4. Bolavegas
 5. מיזוג אוויר
 6. binaural
 7. pemandangan
 8. roofing contractor
 9. plumbing inspection
 10. Sistem Klinik
 11. DMPK
 12. dentistry in Boynton Beach FL
 13. read more
 14. SEO company in chandigarh
 15. full article
 16. Festivales
 17. mondo sonoro
 18. make money with a iphone
 19. orospu
 20. Sexo
 21. 小心忠誠僱傭XX
 22. must watch
 23. Boliden
 24. photography magazines
 25. iraq law
 26. discount camping equipment
 27. masini inghetata
 28. Engineer Aws Alkhazraji
 29. engineering
 30. read more
 31. Cheap last minute holidays
 32. Lake Texoma Fishing Guide
 33. must watch
 34. must watch
 35. Bdsm chat
 36. www.graphxdiva.com
 37. pendaftaran cpns 2018-2019 d3
 38. Engineer Aws Alkhazraji coehuman
 39. lowongan kerja damri
 40. Paintless Dent Removal school
 41. freelance frontend developer
 42. cpns 2018
 43. 月子餐食譜推薦
 44. manutenção informatica
 45. how to get real estate leads
 46. house for sale
 47. GVK BIO Recent Updates
 48. click to investigate
 49. PK Studies CRO
 50. pendaftaran pegawai negeri 2018
 51. 5vn6ey9c63v4bwct5vwc4

Comments are closed.