Незвичайні готелі Бельгії

Вибір готелю є одним з основних складових якісного відпочинку. Для більшості туристів важливо розташування готелю, наданий сервіс, чистота, комфорт і прийнятні ціни. Однак серед усього різноманіття можна виділити готелі, які самі по собі є пам’ятками.

Дивовижні номери й апартаменти готелю La Balade des Gnomes, розташованого в містечку Дюрбюі, в 62 км від аеропорту Льєжа, на території занедбаної старовинної ферми, приваблюють туристів з усього світу. Назва цього казкового готелю, побудованого у формі

Троянського коня, перекладається як «Прогулянка гномів». Готель має 10 номерами, виконаними в еко-стилі, кожен з яких оформлений за мотивами різних казок і легенд: у стилі лісового будиночка, бедуїнського шатра, африканського куреня, космічної ракети, житла тролів і навіть окремого будинку у вигляді троянського коня. На верхньому поверсі триповерхового троянського коня споруджений справжній ставок з дерев’яними корабликами. Вартість проживання в цьому незвичайному готелі обійдеться від 100 до 250 євро за ніч.

Підготовлено Ольгою Топал