Новий сервіс для планування подорожі.

Для любителів подорожувати останнім часом створюється безліч зручних і вельми корисних сервісів. У лютому 2015 відбулася презентація нового сервісу для мандрівників з яким туристам буде легше орієнтуватися в незнайомому місті або місцевості і визначати подальший маршрут.

Horizonavenue – це сервіс планування маршрутів. Творці ресурсу подбали, щоб всі необхідні складові комфортного відпочинку були передбачені.

Що можна реалізувати за допомогою Horizonavenue:

Розробити оптимальний маршрут подорожі

Спочатку потрібно вибрати місто, в який планується поїздка. Далі сервіс підказує найцікавіші пам’ятки, які обов’язкові до відвідин. Туристи вибирають з усього різноманіття варіантів.

Оптимальне планування часу

Після вибору бажаних пам’яток, сервіс розраховує час і відстань між ними і вибирає найоптимальніший маршрут. Так турист не витрачає жодної зайвої хвилини на дорогу.

Бронювання екскурсій

Сервіс Horizonavenue дозволяє заздалегідь купити квитки на екскурсії та розрахувати час відвідувань.

На сайті зібрані пропозиції з усього світу. Як запевняють його творці – тільки кращі варіанти і постійно поновлювана база даних.

Для любителів комфортного відпочинку на сайті є можливість забронювати квиток на потрібний рейс або екскурсію заздалегідь. Якщо ж мандрівник воліє вибрати екзотичне проведення часу, то сервіс Horizonavenue радує великою кількістю пропозицій по нестандартному дозвіллю. Відвідати фестиваль Томатина в Іспанії або вигідно вибрати шопінг – тур в Париж допоможе зручна навігація по сервісу.

Horizonavenue для поціновувачів

Час – наш найвірніший і найдорожчий ресурс. Творці сервісу Horizonavenue подбали, щоб мандрівники не втрачали ні хвилини на нудну чергу, дорогу і пошук потрібного об’єкта. При бажанні можна організувати своє дозвілля в будь-якій точці світу. Досить ввести місто перебування на сайті, далі система підкаже як краще зорієнтуватися на місцевості.

Індивідуальне подорож або групові екскурсії

Для індивідуалістів сервіс Horizonavenue пропонує планування особистого маршруту поїздок по визначних пам’ятках. Якщо туристу більше подобається подорож в групі, то на вибір пропонуються діючі екскурсії в 2000 міст світу. Завзятим театралам і кіноманам надано доступ до квитків на потрібний сеанс.

Безпека використання

Сервіс дозволяє реєструватися на сайті з планшета, ПК або телефону. Всі з’єднання відбуваються в захищеному режимі. Horizonavenue гарантує конфіденційність і захист даних користувачів. Вся інформація на сайті є достовірною і отримана з першоджерел. Сервіс збирає актуальні пропозиції за поточними екскурсіям, акціям з усього світу і пропонує туристам ознайомитися з новинками світу подорожей.

Підготовлено Василем Голяченко