Ніагарський водоспад – діамант північної Америки

Хто хоч раз бачив своїми очима Ніагарський водоспад, ні на хвилину не засумнівається в правильності твердження, що це диво природи. Ніагара в перекладі з мови стародавніх мешканців цих місць племені ірокезів Онігара означає «грім води».

Дійсно перебуваючи поруч з цією бурхливою стихією немає слів для того щоб виразити емоції, і залишається просто мовчки з відкритим ротом спостерігати як з п’ятдесяти метрової висоти падає потужні водяні потоки.

Цей водоспад, що знаходиться на кордоні США і Канади щороку приваблює натовпи туристів

бажаючих особисто переконається в могутності й силі водної стихії.

Шум води чутно задовго до того як мандрівник побачить сам водоспад, але підійшовши трохи ближче вже можна буде побачити знамениту хмару водяної пари

Ніагара це цілий комплекс водоспадів що знаходяться в безпосередній близькості до п’яти величезним Американським озерам – Верхнє, Мічиган, Онтаріо, Ері і Гурон.

Жителям Канади та її гостям особливо пощастило, адже саме на території цієї країни знаходиться найбільший водоспад під назвою «Велика підкова», який тягнеться в ширину до восьмисот метрів.

На території Сполучених штатів теж є трохи менше за розміром, але не менш дивовижні водоспади «Фата нареченої» і «Американський водоспад».

Взагалі, спостерігаючи це дивовижне природне явище, яке практично не має аналогів у світі – розумієш, чому стародавні індійці так його назвали.

Відвідати цю світову пам’ятку можна як з території Канади, так і США.

Якщо Ви тримаєте шлях з земель Американського континенту, то найзручніше добиратися з міста Торонто від куди регулярно ходять автобуси до автобусної станції Niagara Falls дорога займе близько двох годин їзди і обійдеться в суму близько 15 доларів. Від зазначеної вище станції до самого водоспаду шлях вже недалекий і до кінцевого пункту призначення Ви потрапите протягом 20 хвилин, заплативши за такий переїзд п’ять доларів.

З території південної сусідки Канади найкраще почати подорож з міста Нью-Йорк, потім дістатися до Буффало, від якого до водоспаду вже рукою подати.

Оглядову екскурсію можна влаштувати як з висоти пташиного польоту, окинувши поглядом це диво природи зверху вниз з борту вертольота, так і підпливти на пароплаві до підніжжя водоспаду.

Хоч відвідувати Ніагару можна цілий рік найкращий час для екскурсії це звичайно літо. Адже взимку берега і оглядові майданчики замерзають, і дискомфорт створюваний холодом трохи псує враження від видовища. Хоча в період проведення фестивалю вогнів ніякий мороз не завадить отримати максимум задоволення від видовища.

Підготовлено Василем Голяченко