Париж: Як заощадити на поїздці

Париж входить до десятки найдорожчих міст світу. Однак, на відвідуванні французької столиці можна істотно заощадити:

Придбати авіаквитки до Франції можна зі знижками і спецпропозиціями, які часто бувають в період розпродажів в Парижі.

Безкоштовних розваг у французькій столиці безліч, потрібно тільки знати, де їх шукати. Наприклад, можна сходити на безкоштовний показ мод в знаменитий торговий центр Галерея Лафайет або відвідати один з безкоштовних музеїв Парижа.

Безкоштовний інтернет в Парижі дозволить заощадити не тільки на розмовах з близькими по Skype, але і знайти правильний маршрут, дізнатися про розташування пам’яток Парижа, найближчих ресторанах і ціни. Крім муніципальних точок, безкоштовний Інтернет є в багатьох кафе, наприклад на Монмартрі або в Латинському кварталі, а також в Макдоналдс. Однак, в Парижі треба бути уважним: не всі зони доступу в Інтернет є безкоштовними. Наприклад, в аеропорту Шарль-де-Голль і на вокзалах Wi-Fi платний: для доступу в Інтернет потрібно придбати картку в газетному кіоску.

Залізничні квитки, придбані заздалегідь, за кілька місяців, обійдуться значно дешевше, при цьому знижки та спецпропозиції зручно відстежувати на сайті Voyages-sncf.com (або його російськомовної версії ru.voyages-sncf.com). Для поїздок по залізницях Франції відмінно підходить французька мережа швидкісних поїздів TGV. З Франції можна відправитися в Бельгію, Голландію та Німеччину на швидкісних поїздах Thalys, із Франції до Великобританії через Євротунель – на Eurostar, із Франції до Іспанії – Renfe-SNCF, з Франції до Швецарії – TGV Lyria.

Підготувала Ольга Топал

Leave a comment

Your email address will not be published.