Переїзд в Таїланд на зиму

Багато громадян пострадянського простору все частіше замислюються про життя в Таїланді. Мова йде не про переїзд на ПМЖ, але про проживання там досить довгий строк переважно в зимовий час.

Це звичайно не складно, якщо у Вас є гроші і немає необхідності працювати. Однак людям, які заробляють собі на хліб в Інтернеті (програмістам, дизайнерам, копірайтерам і .т. д.) теж можна цілком серйозно розглядати таку можливість.

У кожному разі неймовірна природа екзотичного Таїланду напевно додасть натхнення для нових ідей і проектів. А перспектива пересидіти зиму в теплому місці на березі з блакитною водичкою і білим пісочком в будь-якому випадку більш приваблива, ніж сидіти в квартирі і дивитися на сніжинки, що пролітають за вікном.

Крім того, в теплих краях Вам не знадобиться ні тепла шуба, ні чоботи з хутром і ще важливо – тут не треба платити за опалення свого житла.

Одне з найбільш популярних місць для тривалого проживання в цій країні провінція Крабі що знаходиться на півдні Таїланду. А точніше Ао Нанг – найпопулярніша частина цієї провінції серед туристів адже знаходиться вона на березі моря.

Зважившись якийсь час провести в цьому райському місці не поспішайте бронювати житло на довгий строк. Поживіть тиждень  в обраному готелі, або хостелі, озирніться, і Ви напевно зможете знайти відповідний собі варіант і по комфорту і по грошах.

Дістатися з аеропорту Крабі-тауна до Ао Нанга можна на автобусі це буде коштувати порядку 150 бат. Нормальне житло можна орендувати за близько 500 бат на добу, можна і дешевше. Загалом треба буде пошукати і переглянути кілька різних варіантів.

Якщо Ви їздите на мотоциклі, то це дуже добре, адже це транспортний засіб орендувати тут зовсім не складно. Щось типу Yamaha Mio можна взяти в прокат усього за 2500 бат за місяць в низький сезон і близько 4000 бат в розпал курортного сезону відповідно. До речі в заставу прийнято віддавати закордонний паспорт або права. Раджу зупиниться на останньому варіанті, так як втрата прав не настільки проблематична як втрата першого документа.

Андаманське море тут ні з чим незрівнянне. Але є одна особливість – це відливи і припливи. Під час відливу до нормальної глибини йти досить далеко і море дуже дрібне, це вже на любителя кому як подобається.

Пляжі Таїланду здебільшого безкоштовні і знаходяться в загальному користуванні, так що Ваші спроби досліджувати територію ніщо не обмежить. Багато цікавих місць практично безлюдні, з причини своєї віддаленості від основних туристичних зон. Але первозданна краса таких куточків варто того щоб на неї поглянути і тут мотоцикл Вам стане у пригоді.

Посуд та інші життєво необхідні аксесуари можна придбати в супермаркетах чи в колишніх постояльців, які збираються повертатися на батьківщину після кількох місяців перебування в раю і продають непотрібні їм речі за смішною ціною.

Не бійтеся експериментувати, життя занадто коротке, щоб проводити його вдома перед телевізором. Удачі!

Підготовлено Василем Голяченко