Поради подорожуючим по Туреччині

Подорожуючи по Туреччині слід знати:

1) Долмуши, місцеві маршрутні таксі, зручні тим, що водії можуть показати, де виходити і куди йти. Але краще перепитати у водія, чи їде він туди, куди вам потрібно. Зробити це можна таким чином. Наприклад, вам потрібно в «Динопарк». Запитайте у водія: «Динопарк вар?». Якщо він відповість вам «вар» або «евет», то сміливо сідайте. Близько «Динопарк» водій скаже, що пора виходити.

2) Якщо ви подорожуєте на поїзді, майте на увазі, що назва залізничної станції не завжди збігається з назвою міста, наприклад: Basmane – це Ізмір.

3) Автобусне сполучення в Туреччині швидше залізничного, особливо на малі і середні відстані, однак, поїздки на автобусі протяжністю 10 і більше годин можуть бути надзвичайно нудними, тому в цьому випадку краще віддати перевагу спальному вагону поїзда, або авіа перельоту.

4) Для подорожей по Туреччині на великі відстані має сенс віддати перевагу літаку, оскільки зростання конкуренції на внутрішніх авіалініях призвела до істотного зниження цін. Найчастіше переліт коштує лише небагатьом дорожче поїзда, особливо при купівлі квитків заздалегідь на сайтах авіакомпаній.

Підготовлено Василем Голяченко