Підготовка до поїздки в Ірландію

  1. Переконайтеся, що всі проїзні документи в порядку. Дайте собі достатньо часу, щоб заповнити заяву матеріалів і підготувати всі документи.
  2. Читайте про країну і регіони, які ви відвідаєте. Є кілька відмінних путівників про всю країну Ірландії і регіони всередині. Ви також можете слідкувати онлайн блоги і виконати пошук в Інтернеті з використанням великих і малих міст, які ви плануєте відвідати. Складіть список речей, які ви не хочете пропустити бучи в Ірландії.
  3. Визначити, чи ви будете орендувати автомобіль. Багато туристичних пакетів включають прокат автомобілів. Якщо ви подорожуєте за межами великих міст, таких як Дублін, вам, ймовірно, буде  необхідний транспортний засіб для досягнення місць, оскільки поїзди і автобуси не ходять регулярно. Пам’ятайте, що в Ірландії, ви їдете по лівій стороні дороги. Більшість прокатних автомобілів з механічною коробкою передач. Вам потрібно буде платити за автоматичний автомобільний. Страхування не потрібно, і часто прокат автомобілів в цій країні може бути дорожчим, ніж автомобілі на прокат в інших країнах.
  1. Складайте речі відповідно. Подумайте, що ви будете робити, і в який час року ви подорожуєте.  Приготуйте одяг і взуття для підлаштування до ірландської зміни погоди. Перевірте Сайти погоду перед від’їздом, щоб отримати уявлення про те, як холодно або тепло буде в Ірландії під час подорожі. Якщо ви плануєте використовувати фен, ноутбук або інший електричний пристрій, переконайтеся, що у вас є адаптер, який дозволить Вам отримати доступ  до точок енергії  в Ірландії.
  1. Перевірте всі нюанси. Ретельно перевірте авіакомпанії, готелі, агентства по прокату автомобілів, щоб переконатися, що ви підтвердили приїзд. Візьміть маршрути і номери підтвердження замовлення з вами.
  2. Дістатися до аеропорту рано. Міжнародні поїздки стали більш трудомісткими. Перевірте в адміністрації транспортної безпеки список того, що вам не дозволяється взяти на борт літака і.

 Поради:

Не забудьте зробити безпеку пріоритетом. Ірландія є безпечною країною, з низьким рівнем насильницької злочинності. Тим не менш, не забудьте зберегти цінні речі і гроші, захованими і поряд з вами в усі часи. Постарайтеся не бути на самоті після настання темряви, і переконайтеся, що хтось знає, де Ви в будь-який час.

У той час як майже всі жителі говорять англійською ви знайдете ознаки місцевих говірок, в тому числі і в географічних назвах і зауваженнях з безпеки. Перевірте, де ви збираєтеся  подорожувати заздалегідь і знайдіть повні вказівки на обраній мові. Не бійтеся, щоб запитати дорогу, коли ви подорожуєте, але будьте готові, що старше покоління не може говорити гарною англійською мовою.

Підготовлено Сергієм Коростієм