Романтичні весільні тури в Грецію

У Греції дійсно є все: шикарна природа, романтична атмосфера відокремлених островів, унікальні культурно-історичні реліквії і яскрава сонячна атмосфера. Все це чудово підходить навіть для звичайної подорожі. А для весільного туру і медового місяця Греція – просто ідеальна країна. Так які можливості є у молодят для романтичного відпочинку?

На численних островах Греції можна знайти безліч можливостей для того, щоб більш гостро відчути всю романтику і зворушливість моменту з’єднання двох люблячих сердець. Для цього тут є не тільки чудова природа, а й спеціальні послуги з організації весільного торжества.

Найпопулярнішим островом для молодят вважається Санторіні. Він входить в десятку кращих місць світу для медового місяця і проведення церемонії одруження. Коли дізнаєшся про всі екзотичні і романтичні можливості організації весільного свята на цьому острові, розумієш: гідне місце в рейтингу він зайняв не дарма. Тут молодята можуть пережити незабутні хвилини, даючи клятву вірності на краю вулкана і скріплюючи свої слова поцілунком. До речі, Санторіні за легендою утворився саме в результаті виверження стародавнього вулкана. Він виник ніби з нічого, в результаті гарячого сплаву стихій. Церемонія на краю найбільшого морського вулкана допоможе підігріти емоції і зробити своє весілля найяскравішим враженням усього життя. Варто приїхати до Греції, щоб перетворити стандартне весільне дійство на гостросюжетне шоу на тлі яскравих природних пейзажів.

Якщо хочеться додати більше романтики без зайвих ін’єкцій адреналіну, то на цьому ж острові можна знайти масу подібних можливостей. Молодята можуть відсвяткувати щасливі хвилини возз’єднання на яхті. Вони можуть відсвяткувати весілля на знаменитих різнобарвних пляжах острова Санторіні. Це білий, червоний і чорний пляжі з ідеально дрібним піском. На пляжах острова Санторіні звичайний пісок змішаний з породами вулканічного походження. Сама природа прикрасила пляжі острова. А молодятам залишається лише насолоджуватися екзотикою незвичайних пляжів і сприймати ці дари природи як подарунок до власного весілля.

Ще одна шикарна можливість – провести церемонію вінчання у древніх церквах з вишуканою архітектурою. Не варто забувати, що Греція – православна країна. І наше православ’я прийшло до нас саме з Греції, тодішньої Візантії. Тому вінчання в грецькій церкві – це повернення до самих витоків віри і можливість пережити дивно зворушливі моменти. Якщо ж хочеться внести трохи самобутності, то для молодят проведуть і традиційне грецьку весілля в споконвічних традиціях цього народу. Молодята зможуть відчути себе стародавніми греками, одягнувши традиційний одяг і пройшовши ряд стандартних церемоніальних випробувань. Обов’язково поруч будуть присутні музиканти з триструнними лірами. Все це допоможе гостріше відчути національний колорит. Зрозуміло, такі весілля не забуваються ніколи.

Зрозуміло, Санторіні – не єдиний острів, де молодята можуть пережити чудові солодкі і екзотичні моменти на урочистій церемонії власного весілля або під час медового місяця. Є ще казковий острів Родос з мальовничими бухтами, є Крит з його легендарною славою античних часів, є острів Кос з шикарними пляжами і пишними садами. На кожному грецькому острові молодята можуть знайти своє власне диво.

Підготовлено Оленою Бірюковою