Сімейний відпочинок в Греції: куди поїхати?

Греція – одна з тих країн, куди можна без особливого побоювання їхати на відпочинок з дитиною. Клімат цієї країни не настільки екзотичний, як в тому ж Таїланді або навіть Єгипті. Тому батькам не доведеться витрачати більшу частину відпустки на те, щоб боротися з симптомами акліматизації дитини. Готелі Греції підходять для відпочинку з дітьми будь-якого віку. Але якщо батьки хочуть побачити побільше пам’яток і вирішують податися на ті грецькі курорти, де ще збереглося багато слідів древніх цивілізацій, то дитина дошкільного віку може не впоратися з такою насиченою пізнавальною програмою.

Для сімей з дітьми старшого віку Греція надасть унікальні можливості і для пляжного релаксу, і для екскурсійних подорожей.

Як зорієнтуватися у всьому різноманітті грецьких курортів і вибрати той, який найбільше підійде для сімейного відпочинку? Як правило, такий вибір допомагають зробити фахівці туристичного бізнесу. Але це стосується лише найбільш розвинених турагентств, які добре орієнтуються в цій сфері. Сьогодні багато дрібних туроператорів просто перекуповують тури у великих туроператорів. І авторитетно розповісти про той чи інший тур вони просто не в змозі. Тому буде краще, якщо перед поїздкою до Греції, туристи самі ґрунтовно вивчать особливості її курортів.

Одне з найбільш ідеальних місць для спокійного відпочинку з дітьми – острів Корфу. Це самий зелений і мальовничий з грецьких островів. Якщо сімейний відпочинок асоціюється у вас саме з неспішним замилуванням мальовничими краєвидами, з безтурботним проведенням часу на затишних тихих пляжах, кращого місця годі й шукати. Правда, відпочинок на острові Корфу не назвеш дуже дешевим. І якщо хочеться трохи заощадити, то варто звернути увагу на який-небудь інший з грецьких курортів. Один з найвідоміших таких курортів – півострів Халкідікі. Тут можна знайти готелі будь-якого рівня: від найфешенебельніших до вельми скромних і недорогих. У цій курортній зоні розташувалося досить багато культурно-історичних пам’яток, так що батьки з дітьми шкільного віку можуть організувати собі і насичену екскурсійну програму.

Зрозуміло, не треба забувати при організації сімейного відпочинку і про легендарний грецький острів Крит. Тут також можна вибрати готелі різного рівня: від ВІП до економ класу. При виборі готелю потрібно звертати увагу і на пляж. На Криті є і галькові, і піщані пляжі. Якщо ви знаєте, що комусь з членів сім’ї гальковий пляж може зіпсувати настрій, вибирайте готелі з піщаним пляжем. Кращі з таких пляжів розташовані в околицях Сталіди та Малії. В цілому на будь-якому грецькому курорті можуть знайтися готелі, де сімейний відпочинок з дитиною буде вдалим. Важливо, щоб в цьому готелі був хороший пляж з поступовим спуском в море, щоб в ресторані було дитяче меню. Буде добре, якщо в готелі є спеціальні ігрові кімнати для дітей, пропонуються послуги няні та інструкторів з водних видів спорту. Все це допоможе зробити відпочинок батьків повноцінним.

Підготовлено Оленою Бірюковою