Така цікава Індонезія

Prambanan Temple, Yogyakarta, Java, Indonesia.

Всі люди розуміють відпочинок по-різному. Для когось відпочинок – це постійне перебування на пляжі в променях ласкавого, жаркого сонця і в обіймах білосніжного піску. Для інших відпочинок – це купання в морі або заняття дайвінгом. Хтось не мислить відпочинку без постійного шопінгу, відвідування нічних клубів, барів і ресторанів.

Одні їдуть в інші країни, щоб насолодитися їх історією та архітектурою, інші – щоб полазити по горах, відвідати природні парки, подивитися на дивовижних тварин, треті – щоб познайомитися з місцевою культурою, місцевими людьми, їх обрядами, піснями і танцями. Все це можна зробити в одному місці і в одній країні – в Індонезії. Все, що ви окремо можете знайти в декількох країнах, ця держава з легкістю готова запропонувати вам. У ній є навіть те, про що ви і мріяти не наважувалися.

Незважаючи на зовнішню природну дикість, Індонезія готова запропонувати вам прекрасний сервіс на рівні європейського. Місцеві жителі дуже доброзичливі і послужливі, і готові виконати будь-який ваш каприз. Індонезія – це країна, в якій можливо все. І навіть трохи більше. Все буде залежати від того, наскільки далеко можуть піти ваші думки, ваші бажання і ваша уява.

В Індонезії можливо все, крім нудьги. Ця країна зібрала на своїх островах сліди більш ніж ста п’ятдесяти культур і народів. Тому, швидше за все за один раз ви не зможете подивитися все. У цю країну ви обов’язково повернетеся і не один раз.

Індонезія – це величезна кількість островів. І на кожному з них вас чекає щось нове, абсолютно особливе, що ви не зможете знайти в іншому місці. Вулкани Флорес, знамениті дракони острова Комодо, пляжі Балі, альпінізм і трекінг на Яві, єдиний вулкан планетарного значення Кракатау, величезні метелики острова Сулавесі, храмові комплекси, що належать до різних епох і релігій – застигле в камені натхнення. Щоразу, їдучи з Індонезії, у вас буде з’являтися відчуття, що ви щось не встигли побачити.

Особливо вражають в Індонезії храмові комплекси і святилища. Деякі з них знаходяться на острові Ява. Це легендарний Боробудур з прекрасними статуями Будди, Лара Джонгпанг, в який входять три різних храму, п’ять маленьких святилищ і незліченну кількість каплиць, комплекс Панатаран, будови якого виконані в асиметричній формі. Якщо ви любитель старовини, Індонезія надовго стане вашою пристрастю.

Якщо говорити про транспортної складової в Індонезії, то це країна велорикш і маленьких автобусів. Великі туристичні автобуси можна зустріти тільки в Джакарті. Два острови знайомі з поїздами – це Суматра і Ява. Внутрішні перевезення туристів, крім наземного транспорту, здійснюються місцевими авіалініями. У будь-якому місті Індонезії можна зловити таксі, вартість якого коливається від двох до чотирьох доларів.

За звання повітряної столиці в Індонезії постійно борються Джакарта і Балі. Завжди лідером було місто Джакарта, але зараз його наздогнав і навіть перегнав острів Балі, оскільки пасажиропотік на Балі постійно збільшується. Індонезійські аеропорти вражають своїми розмірами і сучасним оснащенням.

Індонезія – це архіпелаг. Тому водне сполучення між його частинами дуже розвинене. В Індонезії величезна кількість поромних маршрутів, які дають можливість туристам помилуватися цією країною прямо з водної гладі. Ця країна ніби спеціально створена для ходіння під вітрилом: в Індонезії неймовірну кількість різних яхт-клубів. Крім усього іншого в Індонезії дуже легко орендувати автомобіль або насолодитися велосипедної прогулянкою.

Підготовлено Світланою Шевченко