Татарська кухня

Кожна країна славиться не тільки своїми визначними пам’ятками, а й кулінарними традиціями, які формуються з давніх часів. Багато рецептів страв сформовані за рахунок географічного положення країни, певних її особливостей, історичних фактів.

В першу чергу – їжа повинна бути ситною і приносити задоволення, інакше вона не зможе принести ніякої користі. Татари в давнину були кочівниками. Основним блюдом у них було м’ясо. Його найчастіше тушкували, смажили на вугіллі або різними способами заготовлювати на майбутнє. Типовий раціон татар також складався з молочних напоїв, що надавало їм багато сил, енергії та здоров’я.

Згодом татарський образ життя зазнав значних змін. Згодом міняються звички, місце перебування, способи видобутку їжі і багато інших чинників. Татари освоювали землеробство, заводили худобу і птицю, бджіл, займалися городництвом. Все це сприяло появі нових інгредієнтів для блюд, відповідно, і нових рецептів.

Рецепти в багатьох країн так само формуються з досвіду спілкування з сусідами. Якісь секрети приготування запозичуються, змінюються під свої умови і з’являються зовсім нові страви. Це явище не обійшло стороною і татар. У раціоні татар почали з’являтися такі компоненти, як невідомі раніше овочі, ягоди, фрукти, різноманітні сорти меду, картопля, чаї, прісний хліб і багато іншого.

На сьогоднішній день татари сильно змінилися по відношенню до свого способу життя. Природно, як і багато інших людей на нашій планеті, вони стали більш сучасними, відповідно і змінився підхід до побуту. Однак, щодо кухні дуже багато звичок залишилися. Основу сучасної кухні складають м’ясні страви, молочні продукти, різноманітна випічка та багато іншого. Великою популярністю користуються м’ясні супи, різноманітні юшки і наваристі бульйони з дуже смачною локшиною.

Ще однією відмінною особливістю татарської кухні є жирна їжа. Жирної їжі досить багато. Тяга татар до жирної їжі обумовлена тягою до східної кухні і кочового способу життя, що склалася історично. У раціон може потрапити як тваринний жир (баранячий, пташиний, яловичий), так і рослинний.

Крім м’ясних страв, татари віддають перевагу свіжим овочам і фруктам, які дуже корисні для здоров’я і, якщо вживаються в необробленому вигляді, мають величезну кількість корисних речовин, які заряджають енергією на весь день.

Хоч якою була б сучасна кухня, вона все одно посилається на історично сформовані традиції, рецепти і інші чинники, які просто не можуть бути проігноровані при формуванні сучасної кухні. Якісь речі забуваються, але є відмінні риси, за якими справжній гурман зможе визначити приналежність страви до певної країни. Не є виключенням і кухня татар.

Підготовлено Оленою Бірюковою