Чим пахнуть різні країни

Tuesday 28th October 2014. Heathrow Airport, London: Heathrow brings to life global scents for passengers with a fragrant and interactive installation in Terminal 2 As they enter the departure lounge, travellers are confronted by the giant, one-of-a-kind ëscent globeí which will immerse the curious in the aromas of Thailand; South Africa; Japan; China and Brazil. This picture: Passenger Laura Greene from North London tries out the installation For more information, please contact Surname & Surname on +44 (0)207 260 2770 or email heathrowteam@thisissurname.com. PR Handout Copyright: © Mikael Buck / Heathrow +44 (0) 782 820 1042 http://www.mikaelbuck.com

Запахи не брешуть, тому як це хімія. Ну, ви знаєте: всі ці нюхові рецептори, диференційовані відчуття, аерозольні компоненти атмосфери … Для мандрівника дуже важливо мати гострий нюх, тому що кожна країна пахне по-своєму. І навіть якщо ви нікуди не збираєтеся їхати, ви можете створити відповідний настрій і відчуття перебування в країні своєї мрії.

Є думка, що найсмачніші запахи – це аромат свіжозвареної кави, запах гарячої випічки і пахощі сторінок нової книги. Сперечатися не будемо, але улюблених запахів може бути рівно стільки, скільки ви самі того забажаєте. Адже у кожної піщинки на морському березі є свої індивідуальні особливості, і навіть їх запах може різнитися залежно від вашого настрою.

Квіткова Франція

Франція пахне випічкою, трояндами, червоним вином і власне парфумами. Ця країна пахне мільйонами ароматів, тому не варто зациклюватися на знаковому Chanel №5. Прогуляйтеся по Парижу, ловлячи молекули таких смачних амбре круасанів, гостро-нудотних і ніжно-ледве-вловимих духів, роси на рожевих пелюстках, які обов’язково зіграють на дешевому контрасті з часниковим духом і навіть «пахощами» громадських туалетів.

Шоколадна Італія

Якщо ми говоримо про запахи Італії, в носі обов’язково починає лоскотати від ароматів піци і спагеті. Венеція зустріне вас запахами водоростей і кави, Рим дражнить булочками з шоколадом, Ріміні міксує рибу з парфумами, а в Пезаро можна задихнутися від запахів моря і квітів. А ще Італія пахне травами і акварельними фарбами.

Екстремальна Німеччина

Якщо відкинути стереотип, згідно з яким Німеччина пахне сосисками і пивом, то одразу ж все стає на свої місця. Німеччина пахне мужністю, хорошими автомобілями, бензином і палаючої гумою.

Чайно-дощова Англія

Англія за визначенням пахне дощем, а ще чорним чаєм, старими книгами і нескінченними просторами вересових пусток. Але найкраще про британську пахучість повідають англійські монархи. Наприклад, улюблена всіма принцеса Діана дуже любила духи, в яких присутній аромат дзвіночків. А від нині правлячої королеви Єлизавети II завжди можна почути нотки лаванди і фіалок.

 «Спеціальна» Індія

Серед найвідоміших ароматів Індії на першому місці стоїть знаменита «пряна четвірка»: каррі, кардамон, імбир і куркума. У цій країні можна знайти, мабуть, найкращих аромотерапевтів. Тут пахне навіть пісок, в якому ви обов’язково уловите інтонації ладану. Взагалі індуїсти дуже уважно ставляться до різного роду запахів, і навіть випадковий аромат може стати для жителя Індії важливим знаком, який дозволить підняти завісу майбутнього.

Тютюнова Куба

Якщо змішати аромати океану і міцних сигар, то в результаті ми отримаємо Кубу. Так, свого часу Острів Свободи пах порохом, який витав у повітрі, але зараз сувора дама подобріла і навіть натякає на ніжність.

Сандалова Африка

Африку ви не сплутаєте ні з чим: від неї виходять запахи ебенового і сандалового дерева. Це дуже стійкі аромати, які притупляють здатність мислити раціонально. Володар такого запаху, який за визначенням авантюрний і любить ризик, може сміливо відправлятися підкорювати простори Чорного континенту.

Ми запевняємо вас, що ваші ніздрі НЕ будуть гнітюче переглядатися ні від одного з цих запахів. Пам’ятайте тільки, що в усьому потрібна міра, і в кожному ароматі при великому бажанні можна знайти щось задушливе. Приємного вам аромотуризму!

Підготовлено Аліною Карташовою

1 Trackback / Pingback

  1. c3wm54no7tebcomvvnwecttv54t

Comments are closed.