Що варто спробувати в Кореї?

До десятки найпопулярніших корейських страв, обраних на основі опитувань іноземців в Кореї, а також підрахунку частоти замовлень в ресторанах корейської кухні, входять: кимчи, імператорська їжа (ханчжонсік), пібімпап, Кальбо, пулькогі, самгёпсаль, самгетхан, ненмён і тток.

Кимчи

Найвідоміше корейська страва на кожен день, що представляє собою квашені качани або листя пекінської капусти в гострому червоному перці. Існує багато різних видів кимчи: з редькою, огірками або баклажанами, приправленими цибулею, часником і імбиром. Прийнято вважати, що за рахунок своєї гостроти воно збуджує апетит. Корейці вважають його дієтичним блюдом, помірне споживання якого сприяє розсмоктуванню жирових відкладень. Гостре кимчхи вважається хорошим протизастудним засобом. Як і інші квашення та розсоли, вважається ефективним засобом проти похмілля. Кимчи не їдять саме по собі, а вживають з рисом, м’ясом або рибою. Є також страви: кимчхи ччіге – суп з кимчи, а також кімчічжон – млинці з кимчи.

Ханчжонсік

Корейці стверджують: щоб пізнати традиційну корейську кухню, потрібно спробувати кунчжун ханчжонсік – «королівський ханчжонсік». Це комплекс страв, що подаються одночасно. Виняток становлять лише рисова каша чук, яка подається як оператив, а також рисові коржі тток і традиційні напої, які є десертом. Ханчжонсік являє собою кухню, подавати імператору в стародавній Кореї. Десятки кухарів працювали над створенням справжніх кулінарних шедеврів і ці традиції і знання передавалися з покоління в покоління. Якщо ви не знаєте, як є те чи інше з них, то можна запитати офіціанта.

Пібімпап

Популярне корейське блюдо, що складається з гарячої миски з рисом, дрібно нарізаними овочами (іноді кимчи), гострим соусом і яйцем. В якості овочів подаються: морквина, капуста, огірки, цукіні, гриби, шпинат, паростки папороті. Іноді яйце додають сире, все потрібно розмішати, і яйце приготується від розпеченій миски. Ця страва була включено до складу бортового харчування на різних авіалініях, пов’язаних з Південною Кореєю. Зазвичай його їдять, з додаванням соусу кочхучжана, можна також є з панчханом (закусками). Подається також тольсот пібімпап – приготований в гарячому горщику.

Підготовлено Юрієм Тараном