Як влаштуватися на роботу в Канаду

Жителі пост радянського простору все частіше серйозно замислюватися про переїзді жити чи працювати за кордон. Вся справа в тому, що вирушаючи в літні відпустки в сусідні високорозвинені країни, кожен про себе зазначає високий добробут і рівень життя людей. А це після повернення на батьківщину часто приносить смуток і розчарування.

СНД – країни з перехідною економікою і природно ще не дорости до того рівня економічного розвитку і громадянської самосвідомості як колись ворожі капіталістичні країни, з відси і різниця.

Для багатьох переїзд в іншу країну питання дуже складне адже людина водночас стикається з масою проблем у вигляді мовного та ментального бар’єрів. Але бажання жити краще, отримувати гідну оплату за свою працю і надійне соціальне забезпечення і є тим важелем, який змушує наших співвітчизників кидати насиджені місця і йти назустріч невідомості.

Канада країна емігрантів, тут живе безліч національностей – англійці, французи, слов’яни, китайці, мексиканці індуси і безліч інших ділять між собою простори цієї північної країни на Американському континенті.

Ця країна одна з небагатьох надають роботу іноземцям в рамках федеральної програми трудової імміграції, які самостійно отримали робочу візу.

Класичне запрошення від роботодавця є тим документом, який дозволить у майбутньому стати співробітником бажаної компанії. Умовою видачі такого запрошення є безпосередня зацікавленість роботодавця у вашій кандидатурі. Але питання полягає в тому, як знайти такого роботодавця і чим його зацікавити.

По-перше відразу відзначимо, що вік шукача не повинен бути менше 18 років і не більше 49, якщо ви в цю категорію не потрапляє, то шукати роботу залишається тільки на батьківщині.

Якщо ж Ви за віковими критеріями підходите, то непогано було б ознайомитися з інформацією, розміщеною на ось цих сайтах: www.monster.ca і www.workopolis.ca. Це найбільш популярні Канадські сайти з працевлаштування, де щодня виставляються «найсвіжіші» вакансії.

Краще розмістити своє резюме англійською та французькою мовами.

Наступний крок це розсилка свого ж резюме на адреси різних рекрутингових компаній, які зацікавлені у працевлаштуванні здобувачів адже в разі прийняття їх клієнта на роботу, як правило, вони отримують оплату своїх послуг або від роботодавця, або відсоток від зарплати здобувача.

Ще можна направити резюме безпосередньо у відділи кадрів компаній з барвистим супровідним листом про те, який Ви старанний, креативний і дисциплінований і як Вам до душі робота в цій компанії.

У резюме важливо вказувати свої контакти: електронну пошту, номер skype, адже потенційному роботодавцю цілком імовірно захочеться поговорити з Вами особисто, щоб переконається в достовірності зазначеної інформації.

Є багато випадків, коли за підсумками проходження такої віртуальної співбесіди заокеанські бізнесмени висилали запрошення вподобаному здобувачеві. Але важливо також враховувати що канадці дуже законослухняні люди, а за їхніми законами у разі появи вакансії інформацію про неї необхідно відразу розмістити в місцевих засобах масової інформації, і подати заяву в міністерство праці. Це потрібно для того щоб показати владі, що мовляв дивіться – «в Канаді охочих немає запрошуємо із закордону».

Протягом місяця державний орган повинен прийняти рішення за вказаною запитом. Якщо за цей час вакантне місце не займе канадець, то воно Ваше! Але як розумієте, процедура досить тривала і нерідко саме вона в кінцевому підсумку позбавляє Вас місця. Але є й позитивні тенденції адже цілком імовірно що Канадців просто не влаштує рівень пропонованої заробітної плати або ж Ваша кваліфікація та навички виявляться досить конкурентоспроможними на канадському ринку праці. Загалом, шанс є!!!

Для багатьох робота в Канаді не просто спосіб тимчасового заробітку, а шанс залишитися там жити. Уряд країни це прекрасно розуміє, адже робочу візу можна продовжувати строк до трьох років, а право претендувати на ПМЖ з’являється по закінченню двох років проживання.

Підготовлено Ольгою Топал