Як привчити себе міцно спати під час подорожі?

Під час подорожей, будь то гарячі тури в Єгипет або екскурсійна поїздка по Європі, наш графік сну часто порушується, внаслідок чого ми відчуваємо себе знесиленими і позбавленими енергії. Що ж допоможе нам спати міцніше?

Одяг

Одяг, в якому ви спите, впливає на рухи вашого тіла, а, отже і на ваш сон. Вдома ви можете носити піжаму, однак носіння білизни під час польоту може виглядати досить безглуздо. Слід пошукати зручні альтернативи. Не соромтеся і надягайте поношені штани і вільну футболку, якщо ви відчуваєте себе в цьому зручно. Не варто надягати також занадто обтягуючий одяг – ваше тіло повинно дихати!

Подушки

Це речі, які ми всі дружно ігноруємо під час зборів в подорож, оскільки досить важко вмістити подушку у валізу, особливо жіночу! Нескладно знайти альтернативу у вигляді надувної подушки – все що залишається зробити, це надути її! Інший варіант – це використовувати замість подушки сумку, набиту чимось м’яким.

Ковдра

Деякі авіакомпанії надають пасажирам ковдру, тоді хвилюватися нема про що. Але завжди краще взяти з собою запасний варіант, щоб не сидіти і не тремтіти в літаку. Варто взяти з собою кращу альтернативу ковдрі – хустку, бажано з кашеміру. Вони дуже легкі, практично не займають місця в сумці і насправді дуже теплі!

Музика або книги

Багато людей мають звичку читати книгу або слухати музику, перш ніж заснути. Під час подорожі, це не менш дієво. Якщо ви звикли читати, варто зупинитися на якійсь духовній книзі – такий матеріал заспокоює. Такого ж ефекту можна досягти при прослуховуванні розслаблюючої музики, особливо інструментальних композицій. Якщо ваш мобільний телефон обладнаний функцією авіарежіма, то ви можете закачати музику прямо на нього.

Роздуми та глибоке дихання

Роздуми – це одна з найбільш ефективних дій для швидкого сну. Крім того, міркування про хороше подарує вам мирний міцний сон, і ви прокинетеся в гарному настрої. Глибоке дихання так само творить чудеса – ви блокуєте всі свої думки і концентруєтесь тільки на своєму диханні, ефект від такого прийому чудовий.

Їжте менше і корисніше

Бажано поїсти менше, під час подорожі, це допоможе вам спати краще. Також упевніться, що ви їсте здорову їжу. Уникайте їсти салати і сиру їжу, оскільки на їх перетравлення витрачається більше енергії. Краще поїжте щось легке, уникайте нездорової їжі і масляних продуктів. Також слід не вживати такі напої, як каву – вони безсумнівно позбавлять вас сну!

Снодійне

Це – досить спірна тема. Снодійне має бути вашим останнім засобом. Якщо, незважаючи на всі вищезгадані речі, ви не здатні спати добре, вам варто проконсультуватися з лікарем про лікування, відповідне, щоб піклуватися про ваше безсоння під час подорожі.

Іншими словами, які путівки б ви не брали – круїзи, автобусні тури, гарячі тури, дуже важливо, щоб ваш сон не ставився під загрозу і був міцним і здоровим. Солодких снів!

Підготовлено Оленою Бірюковою

1 Trackback / Pingback

  1. wuit54ynmet9c8netv85cv3ev5e5

Comments are closed.