Єгипет: чим приваблює туристів країна фараонів?

Дивовижна країна під назвою Єгипет розташувалася в північно-східній частині Африканського континенту. Велику частину території займає пустеля Сахара, а також Лівійська і Аравійська пустелі. Це багато в чому визначає клімат країни – жаркий і посушливий. Єгипет омивається Середземним і Червоним морями, що і вабить сюди безліч іноземних туристів. При цьому кожен зможе знайти в Єгипті заняття за своїми інтересами.

Безумовно, основна частина туристів в Єгипті віддає перевагу пляжному відпочинку. Для цього тут створені максимально комфортні умови. Кожен готель має власний пляж, обладнаний парасольками з пальмового листя і шезлонгами, відпочиваючим надаються матраци для плавання і рушники, а також безліч інших зручностей в залежності від рівня готелю. Берегова лінія Червоного моря має протяжність понад тисячу кілометрів. Для Єгипту характерні піщані пляжі з пологим спуском. Однак потрібно пам’ятати, що на Синайському півострові пляжі в основному коралові, тому захопіть з собою спеціальні тапочки. Якщо ви віддаєте перевагу м’якому білому піску і мальовничим бухтам, то вибирайте для відпочинку єгипетське узбережжя Середземного моря.

Особливу популярність Єгипет придбав серед шанувальників дайвінгу. Тут є унікальні коралові рифи і цілі морські заповідники. У Червоному морі водиться більше тисячі видів риб та інших морських тварин. Новачки можуть набратися досвіду в одному з безлічі центрів дайвінгу або відправитися на підводне сафарі. Більш досвідченим нирцям краще дослідити затонулі в Червоному морі кораблі. До числа найбільш привабливих місць для дайвінгу відносяться Шарм-Ель-Шейх, Дахаб і Хургада.

Єгипет надає максимальні можливості для активного відпочинку. Перш за все, це водні розваги, серед яких виділяються віндсерфінг, кайтинг, польоти за катером на парашуті та ін. Не менший інтерес викликає сафарі на квадроциклах, як правило, воно включає в себе відвідування села бедуїнів. Також в Єгипті розвинене активне нічне життя. При великих готелях існують нічні клуби і бари, де можна насолодитися танцями, алкогольними напоями та кальяном. Крім дискотек, для туристів в Єгипті влаштовують нічні світломузичні вистави.

Не секрет, що історія Єгипту охоплює кілька тисяч років, тому в країні так багато пам’яток. Перш за все, це піраміди. Їх налічується близько ста, але найвідоміші – піраміди Гізи, що охороняються величним Сфінксом. Також варто відвідати Єгипетський музей у Каїрі, численні зали якого зберігають експонати з історії Єгипту з часів фараонів і до створення президентської республіки. В Єгипті розташовуються найдавніші мечеті і храмові комплекси. Найяскравіший представник – Луксорський храм, що складається з безлічі залів і скульптур.

Повертаючись з Єгипту, прихопіть з собою кілька сувенірів. Це можуть бути різні статуетки з алебастру, фігурки Сфінкса і невеликі копії пірамід. Також прекрасним подарунком з Єгипту стане папірус, кальян, флакон єгипетських пахощів або традиційний чай каркаде. При цьому не забувайте торгуватися, що дозволить вам не тільки заощадити, але і глибше зануритися в дивовижний світ Єгипту.

Підготовлено Оленою Бірюковою

1 Trackback / Pingback

  1. c3j8vb5w4dxctv36cxct5x4wd

Comments are closed.