Індійський курорт Вагатор

Курорт Вагатор розташований в Північному Гоа, в двох кілометрах від Анджуни. Курорт облюбували молоді люди, любителі танцювальної музики. Місцевість цього курорту дуже мальовнича, складається зі скель, які спускаються до моря, дуже багато пальм, однак на пляжі людей не так багато. Це скоріше за все можна пояснити тим, що туристична інфраструктура тут не сильно розвинена. На Вагаторі ви можете зупинитися в готелі, гестхаусі або заздалегідь забронювати комфортабельне житло в Гоа.

Історія цього курорту пов’язана з двома історичними явищами. Перше – це руїни португальського форту Чапора. Як всім відомо, Гоа до шістдесятих років минулого століття належав Португалії. І пляж Вагатор був стратегічним місцем для португальців і індійців. У цих місцях часто проходили збройні сутички за цю фортецю, в результаті на сьогоднішній день залишилися тільки руїни від тієї фортеці.

Друга подія бере свій початок все з тих-же шістдесятих років минулого століття, коли пляж Вагатор облюбували популярні в ті часи хіпі. Саме з тих пір пляж Вагатор став улюбленим місцем молодих людей, тут постійно проводилися вечірки, тусовки, дискотеки і панувала весела атмосфера. Згодом змінювалася музика, мода, однак місце зустрічі і нічних тусовок залишалося незмінним. Зрештою місцевій адміністрації це все набридло і вона прийняла рішення заборонити проведення будь-яких заходів після 10 години вечора. Природно, це нікому з жителів і гостей Вагатору не сподобалося, але за процесом пильно стежила поліція. На сьогоднішній день в Вагаторі майже не залишилося місць, де можна потанцювати вночі, за винятком 2-3-х місць.

Від аеропорту Даболім до Вагатору приблизно година їзди. Туди можна дістатися трьома різними способами. Автобусом, на таксі або на поїзді. Таксі до Вагатора буде коштувати приблизно 1000 – 1200 рупій.

Якщо ви хочете дістатися на автобусі, то будьте готові до труднощів, бо вам доведеться зробити кілька пересадок з автобуса на автобус для того, щоб дістатися до місця призначення. Також варто зауважити, що індійські автобуси не мають номерів, в них лише пишеться назва зупинок, але рідко коли ці назви дублюються англійською мовою. Так що доводиться дізнаватися маршрут прямування у водія.

На поїзді ви зможете дістатися до залізничного вокзалу Тівім, а звідти до Вагатор можна зловити таксі.

Вагатор складається з трьох пляжів – це Великий Вагатор, Середній Вагатор (його ще називають Тель-Авів) і Маленький Вагатор. Великий Вагатор розташований відразу під руїнами форту Чапора. На цей пляж часто приїжджають екскурсії з індійськими туристами. Середній Вагатор не дуже великий, він оточений скелями.  Маленький Вагатор – найпопулярніший пляж серед туристів.

Підготовлено Оленою Бірюковою

1 Trackback / Pingback

  1. c3wm54no7tebcomvvnwecttv54t

Comments are closed.