Інструкція по клаббінгу: самі тусовочні місця світу

Клабери – народ досить примхливий, який не танцюватиме під що-небудь і клубитиметься де-небудь. А якщо це стосується виїзду за кордон, то в цьому випадку всі намагаються відвідати найкращі тусовочні місця, про які сьогодні і піде мова.

Будь-які рейтинги – поняття досить суб’єктивне, але якщо взяти парочку списків, складених авторитетними туристичними виданнями, і узагальнити їх, вийде досить непогане керівництво для будь-якого, навіть самого вимогливого, клаббера.

Нью-Йорк, США

У джунглеподібному Нью-Йорку ніяких чітких орієнтирів для клаберів і любителів тусовок немає і ніколи не було. Це дуже динамічне місто, в якому сьогодні модним вважається одне, а завтра – зовсім інше. І якщо вчора світова столиця божеволіла від ді-джеїв, що дряпають свої вініли, то завтра в Великому яблуці обов’язково заведеться черв’ячок панків.

Найголовнішим, а паралельно і найбільш елегантним і дорогим клубом Великого Яблука є Copacabana, який здатний вмістити більше 4 тисяч чоловік. Якщо ж ви не хочете губитися в натовпі, тоді виберіть нічний клуб Stir, який славиться своїм просторим танцполом, неймовірним вибором барних напоїв і чудовою французькою кухнею.

Ібіца, Іспанія

Ібіцу не дарма називають Меккою тусовочної молоді, адже це місце поєднує в собі нескінченність сліпуче білих пляжів, ритми самих відв’язних і розкутих вечірок і сонячну обіцянку гарного настрою, на яке клубна столиця світу дає вічну гарантію. Саме тут знаходиться найбільший на планеті клуб, який занесений в Книгу рекордів Гіннеса – Privilege. Він здатний вмістити понад 10 тисяч осіб одночасно. «Цілодобовий танцпол», ім’я якому Ібіца, живе за власним розкладом: пре-паті (з 23:00), вечірка (з 2:00 до 8:00) і афтепаті («доживають» тільки найстійкіші), після якого коло замикається .

Буенос-Айрес, Аргентина

Столиця Аргентини є дивним міксом південноамериканської і європейської культур. Кожен житель Буенос-Айреса любить танцювати і робить це завжди і всюди: ввечері перед сном, біля барної стійки, в чергах і навіть за кермом. Учасниками нічного життя аргентинської столиці стають молоді і багаті «portenos», які зазвичай прокидаються пізно ввечері. Якщо ви простежите за ними, то дізнаєтеся, що основними місцями концентрації клубів є райони Лас Канітас і Палермо Голівуд, які тісно упаковані тусовочними закладами. Зверніть увагу на мегаклуб Crobar, який славиться своїм жвавим танцполом і запальними шоу. У закладі діє дрес-код, який адміністрація характеризує як «кокетливий».

Дубай, ОАЕ

Якщо ви звикли витрачати гроші і не замислюватися про наслідки, тоді ідеальним містом для вас стане Дубай. Насправді це місто являє собою величезну міжнаціональну солянку, яка дає можливість запросто потрапити на вечірку, що влаштовується на яхті знаменитості, або просто зробити набіг на один з місцевих клубів, де можна танцювати до ранку і впаду.

Одним з найбільш популярних нічних закладів Дубая є реггі-клуб Garage, інтер’єр якого створений з автозапчастин, автомобілів і навіть цілих автобусів.Якщо ж ви шукаєте щось вишуканіше, тоді вирушайте в клуб Just Cavalli, що належить всесвітньо відомому дизайнерові і модельєру. Це гламурне місце, як і все те, що пов’язано з ім’ям Каваллі, при згадці якого всі модниці втрачають розум, дозволить вам відчути себе господарем життя.

Бангкок, Таїланд

Бангкок можна запросто назвати азіатським енергетичним напоєм, який приготовлений з унікального хаосу, мальовничої масовості і анонімної волі.Нічне життя Бангкока не можна уявити без клубу Astra, який відомий не тільки кожному місцевому жителю, а й кожному туристу. На вулицях можна зустріти безліч покажчиків, які приведуть вас саме до цього закладу. Відпочиваючих приваблюють низькі ціни на спиртне в барі, масштаб дискотек і гучні імена ді-джеїв.

Рейк’явік, Ісландія

Багато європейців вважають, що Рейк’явік заслуговує право називатися однією із клубних столиць Європи. Це місто клабери цінують за демократичну атмосферу і майже стовідсоткову безпеку. Можливо, клуб Nasa і не може зрівнятися з кращими закладами тієї ж Ібіци, але ви навряд чи знайдете в Ісландії кращий танцпол. В Nasa влаштовуються не тільки дискотеки, а й гучні музичні фестивалі.

Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Той, хто стверджує, що в Бразилії бувають холодні ночі, насправді лукавить. Тут завжди панує спека, а повітря підігрівається кращими в світі тусовками, карнавалами та святковим настроєм, який домінує навіть в будні. Епіцентр тусовок знаходиться в районі, мабуть, самого знаменитого пляжу в світі – Копакабани. Тут можна викупатися в фізично відчутних фонтанах веселощів, латиноамериканських ритмів і бразильської безтурботності. Одним з найдорожчих і пафосних клубів Ріо є Baronetti, в якому грає виключно жива музика, а коктейлі готуються тільки за спеціальними рецептами.

Підготовлено Аліною Карташовою

1 Trackback / Pingback

  1. c3j8vb5w4dxctv36cxct5x4wd

Comments are closed.