10 основних курортів Хорватії

Хорватія – це та країна, де можна добре відпочити не тільки самотнім романтикам, а й сімейним парам. Красива архітектура, чисте море і гостинні городяни. Саме ці чинники приваблюють на курорти Хорватії сотні туристів щороку.

Острів Крк

Цей острів називають «перлиною» всіх хорватських островів. Адже тут можна побачити безмежні виноградні і оливкові гаї, чисті піщані пляжі і величезні мости. Це місце ідеально підійде для любителів позасмагати і купуватися в морі.

Обов’язково відвідайте печеру Бісеруйка, яка була відкрита в 1834 році. Ця одна з найбільших і відвідуваних печер Хорватії. Там ви побачите красиві сталактити і сталагміти. Екскурсії в печеру проводять постійно.

Острів Брач

Цей острів вважається найкрасивішим островом країни. Для туристів тут створені всі необхідні умови: дорогі бутики, дискотеки, бари і фешенебельні ресторани.

Багато визначних пам’яток побудовані з білого каменю, який добувається на острові. А позасмагати можна на пляжі, який лежить біля підніжжя гори Видова. Також можете поніжитися на пляжі Золотий мис, який змінює свої обриси в залежності від вітру і течії.

Цікавий факт: Знаменитим «брачским каменем» оброблені багато знаменитих споруд в світі. Наприклад, будівля Білого дому у Вашингтоні і палац Діоклетіана в Спліті.

Місто Пула

Це найбільше місто Хорватії і найзагадковіше. Його заснували ще греки, і тому тут переважає їх стиль архітектури. Тут добре розвинене виноробство, будівництво та рибальство.

Якщо ви любитель пам’яток, то вам буде що подивитися. Наприклад, тріумфальна арка Сергієв. Це давньоримська арка, яку вбудували в міські ворота (27 рік до н.е.).

Місто Ровінь

Це місто справжній рай для романтичних поетів і закоханих пар. Тільки тут можна побачити Каплицю Святої Трійці, Францисканський монастир і церкву Св. Ефімії.

Ровінь – це дуже популярний туристичний центр Хорватії. У місті та його околицях розташовані численні вілли, готелі, бунгало і кемпінги. А центр туристичного життя – це набережна Ріва, яка тягнеться вздовж узбережжя на кілька кілометрів.

Місто Умаг

Місто-курорт, який пропонує приїжджим всі необхідні умови для продуктивного відпочинку та розваг. Тут є тенісний стадіон, який вміщує 3200 глядачів і вважається тенісним центром світового рівня.

Історичних пам’яток в місті небагато. Варто виділити Церкву Святого Рока (1514 г.) – це головна визначна пам’ятка міста і міський Музей, де можна побачити безліч археологічних знахідок. В основному туристів приваблюють комфортні пляжі і готелі. Велика частина пляжів – це бетонна платформа, де обладнаний зручний спуск в море. Також можна попірнати і з звичайних каменів.

Цікавий факт: В районі міста є нудистські пляжі. Тому любителям позасмагати голяка буде чим зайнятися.

Місто Малинськ

Це місто ідеально підійде для відпочинку з маленькими дітками. Тут ви знайдете прекрасні пляжі, чисте море і буйну рослинність. З визначних пам’яток в місті можна виділити церкву святого Аполлінарія 19 с. і каплицю святого Миколая в центрі міста.

Доньї Міхольяц

Це дуже популярний напрям для відпочинку в Хорватії. Тут можна спробувати відмінну хорватську кухню, купатися в чистому морі і купити сувеніри і прикраси з напівдорогоцінного каміння.

Привабливість місту додає можливість полювання в місцевих лісах і риболовлі в місцевому ставку.

Місто Прімоштен

Це містечко просто рай для молоді. Тут дуже популярні велосипедні та піші прогулянки. Особливу увагу приділіть різним для дегустації заходам. У Прімоштене дуже багато виноградників. З винограду виготовляють відоме вино «Бабич». А місцеві виноградники внесені в список кандидатів на звання «Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО».

Місто Тучепи

Це місто ідеально підходить для цінителів активного відпочинку. Тут безліч баскетбольних, гандбольних та інших майданчиків. Місцеві пляжі покриті дрібною галькою і ідеально підходять для дітей будь-якого віку. Загальна протяжність пляжів – 4 кілометри

Місто Шибеник

Це місто яскравий представник давньої хорватської історії та культури. Тут можна побувати в найбільших оздоровчих комплексах країни.

Сьогодні це місто є важливим туристичним центром Хорватії. Важливе значення для міста має річка Крка з її красивими водоспадами. У самому місті знаходиться безліч кафе і ресторанів, де можна покуштувати чудову хорватську кухню і послухати музику, що зачаровує.

Підготовлено Аліною Карташовою

1 Trackback / Pingback

  1. wuit54ynmet9c8netv85cv3ev5e5

Comments are closed.