10 речей, які краще робити в Італії

Піца, паста, чарівна музика Верді, Колізей, карнавали, темпераментні чоловіки, пекучі красуні і хороше взуття. Італія в деяких речах просто неперевершена. Сьогодні ми поговоримо про те, що краще робити в Італії, ніж де б то не було ще.

Лестощі

З чим би ви не зіткнулися – зі свистом захоплення або навіть з поплескуванням по дупі, – знайте, що італійці в своїх лестощах можуть бути досить агресивними і наполегливими. Лестощі стали в Італії тим історичним інструментом для розрядки і роззброєння і тією точкою опори, на яких балансує суспільство.

 Гарячі ванни

Якщо лестощі не змусять вас скинути з себе одягу, то це однозначно вийде у 380 спа-центрів Італії, які пропонують лікувальні грязі і розслаблюючі бульбашки на будь-який смак. Сьогодні туристи відвідують численні термальні курорти цієї країни, тим самим покриваючи витрати на водну терапію для самих італійців.

 Прокльони

Будь-яке лайливе слово з будь-якої мови світу італійський акцент зможе перетворити в справжнє прокляття, яке однозначно буде мати силу. Італійці звели вміння лаятися в ранг мистецтва і роблять це з превеликим задоволенням, бравіруючи ритмічним стаккато або майже оперним легато легкої лайки і жорсткої матірщини.

 Валяння дурня на пляжі

Італія має майже 7,4 тис. км. морського узбережжя, тому немає нічого дивного в тому, що саме в цій країні розташований найбільший пляж в Європі і 27 морських парків. 248 італійських пляжів удостоїлися честі увіткнути в свій пісок древко «Блакитного прапора».

В Італії любителям ультрафіолетової релаксації сподобається не менше, ніж в тропіках, але при цьому не буде ні акул, ні лоточників-причеп.

 Зміна урядів

Італія змінює свої уряди, немов французька модниця – рукавички. З кінця Другої світової війни в Італії приходило до влади 62 уряди під проводом 38 прем’єр-міністрів. І лише один з них залишався біля керма цілих п’ять років. Побоюючись того, що одного разу історія може повторитися, і з’явиться другий Муссоліні, італійці сильно послабили свою виконавчу владу.

Вулкан-тури

Самою темпераментної країною Італію роблять і 10 діючих вулканів, які розташовані на її території. Найбільший в Європі вулкан Етна на Сицилії – другий найактивніший вулкан в світі після Мауна-Лоа на Гаваях.

Поїдання десертів

Багато хто впевнений у тому, що головними стравами, які характеризують Італію, є паста і піца. Але справжніми зірками італійської кухні по праву вважаються морозиво, каннолі, тірамісу, струффолі, біскотті, Тартуфо, пончики зепполе – в Італії майже стільки ж знаменитих десертів, скільки було і урядів. Незважаючи на такий достаток, самі італійці хочуть залишатися худими і сухорлявими. Найчастіше вони відмовляються від солодкого на користь фруктів і шоколаду. Але ж ви не італійці!

Відвідування печер

Ландшафт Італії більше нагадує карстове сито, адже ця країна вважається однією з найбільш «печерних» на планеті. Тут можна знайти близько 35 тисяч «сухопутних» і тисячі підводних підземель. Саме в Італії розташована печера Гротта Гіганті, яка занесена в Книгу рекордів Гіннеса, як найбільша печера серед доступних для туристів.

 Катання на спортивних автомобілях

Італія – це країна, в якій живе мрія будь-якого автомобіліста. У 1930 році тут почали виробляти гоночні автомобілі, а сьогодні по-італійськи гурчать своїми двигунами найрозкішніші автомобілі в світі. Італія не входить навіть в ТОП-20 країн-автовиробників, але вона лідирує в лізі суперкарів, постери яких можна побачити в юнацьких спальнях частіше, ніж плакати з Кейт Аптон.

 Річкові круїзи

Навряд чи під час роздумів про Італію вам на розум прийдуть ручні круїзи. Але насправді цей вид подорожей користується великою популярністю в цій країні, тим більше що ніякого дефіциту маршрутів тут немає. Італійські річки не так довгі, як у інших країнах Європи, але зате у туристів є можливість плавати від одного об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО до іншого.

Ви, безсумнівно, можете зробити все перераховане вище в будь-якій країні, але так, як в Італії, вам це навряд чи вдасться. Адже головне не «як» і «навіщо», а «де» і «з ким».

Підготовлено Василем Голяченко

1 Trackback / Pingback

  1. 5vn6ey9c63v4bwct5vwc4

Comments are closed.