5 ідей подарунків для мандрівників

Зазвичай ми поняття не маємо, що дарувати батькам, чоловікам і дітям, якщо тільки вони не люблять подорожувати.  Отже, у нас є 5 ідей, що покласти під ялинку або замовити на день народження для себе, якщо ви не уявляєте своє життя без подорожей:

  1. Підписка на улюблений журнал про подорожі

Підписка – це дуже вдала ідея, тим більше, що у багатьох популярних журналів про подорожі з’явилися електронні версії, які можна не тільки зручно зберігати всім архівом на iPad, вибираючи потрібні статті і фотографії, а й дивитися відео, а також користуватися іншими можливостями нового формату .

  1. AirPano: світ з висоти

Нова книга від видавництва «Манн, Іванов і Фербер» з приголомшливими панорамними видами з усього світу призведе в захват навіть самих запеклих мандрівників. У виданні зібрані не просто захоплюючі фотопанорами, не просто рідкісні кадри, що зафіксували унікальні витвори природи і людини. Ця книга – можливість поглянути на нашу планету очима птиці.

Якщо ви навіть і були у всіх цих місцях, то книга AirPano відкриє їх заново. Професіонали та аматори вже фотографували їх сотні тисяч разів. Але вісім художників поставили собі за мету показати нашу планету у всій її епічної красі. У більшості місць ви навряд чи зможете піймати хоч хвилину, щоб нікого з камерою не було поруч. Деякі з панорам чатувалися з вертольотом кілька днів, щоб зловити той короткий проміжок сприятливого часу, коли небо стане ідеально чистим, а сонце тільки підніметься над обрієм.

Цей альбом дає дивовижну можливість – побачити планету очима кращих фотографів, які одним кадром можуть часом розповісти більше, ніж деякі розповідають цілої книгою.

  1. Супер симпатичні подушки для шиї у вигляді тварин

У високий туристичний сезон, який як раз припадає на новорічні свята переповнені не тільки літаки, а й вокзали і аеропорти. Ваші близькі будуть вдячні за такий корисний подарунок, який дозволить їм виспатися в будь-якому самому непристосованому для цього місці.

До того ж, ці зручні подушки для шиї у вигляді тварин стануть веселим попутником і миттєво зроблять подорож яскравішою!

  1. Дорожні косметичні набори від Kalahari

Виберіть в подарунок собі або свій подрузі один з ексклюзивних наборів натуральної косметики Kalahari ™ для справжніх мандрівниць.

Ці зручні міні-упаковки, які так легко брати з собою в поїздки і подорожі. Все, що необхідно мати з собою поміщається в стильну косметичку з органік матеріалу, а розміри тюбиків не перевищують 30 мл, що дозволяє брати їх в ручну поклажу в літак, це особливо важливо для тих, хто любить стежити за собою навіть під час перельотів!

  1. Квиток на літак

Кращого подарунка мандрівниковіі, ніж саме подорожі – немає! Покладіть під ялинку сертифікат на фіксовану суму, який можна витратити на авіа-квиток або бронювання готелю і вас ще довго будуть згадувати добрим словом протягом усього року. Є кілька варіантів покупки подарункового сертифіката на авіаквиток:

Ви можете купити подарунковий сертифікат у сайту-агрегатора, який шукає вигідні пропозиції на авіаквитки. Інший варіант, купити подарунковий ваучер безпосередньо у авіакомпанії.

Підготовлено Сергієм Коростієм

1 Trackback / Pingback

  1. c3j8vb5w4dxctv36cxct5x4wd

Comments are closed.