7 причин поїхати на відпочинок з дітьми в Болгарію

Тури в Болгарію останнім часом користуються підвищеним попитом серед сімейних пар з дітьми. Причому на курорти Болгарії батьки часто беруть з собою дітей самого «ніжного» віку – навіть тих, кому немає ще й року. Чому ж відпочинок в Болгарії з дітьми такий популярний? Ось перелік основних причин, через які варто поїхати на відпочинок до Болгарії з дитиною.

  1. Не секрет, що поїздка з малюком на далекі відстані – серйозне випробування і для дитини і для батьків. Політ на літаку в Болгарію триває недовго, що дуже зручно. Так тривалість перельоту Київ-Варна складає близько 1 години.
  2. Різка зміна помірного клімату на тропічну спеку може погано відбитися на здоров’ї туристів. Особливо важко переносять акліматизацію діти: висока температура, розлад шлунка – ці симптоми у малюків зазвичай тривають не менше 2-3 днів після приїзду за кордон. Відправившись в Болгарію з дитиною, ви будете позбавлені подібних неприємностей, адже клімат цієї країни дуже близький до нашого.
  3. Для батьків дуже важливо, щоб дитина правильно харчувалася. Багато дітей досить примхливі при виборі їжі і часто відмовляються навіть пробувати незнайомі блюда. Відпочинок в Болгарії з дітьми і з цієї точки зору зручний – болгарські страви подобаються дітям, тому що належать до слов’янської кухні.
  4. Болгарія – країна, що поєднує дві цінних якості: високий рівень культури і екологічно чисту обстановку. Цілюще повітря, екологічно безпечні фрукти і овочі, які не забруднені відходами, море плюс європейський комфорт – ось пояснення того, чому тури до Болгарії щороку приваблюють все більше туристів, які дбають про здоров’я своїх дітей.
  5. По-справжньому тепле море і піщані пляжі – ще одна причина вибрати для відпочинку з дітьми саме курорти Болгарії. Для дитячих ніжок піщаний пляж підходить більше, ніж кам’янистий, та й грати в піску – будувати чарівні замки і рити колодязі – набагато цікавіше. Вода на болгарських пляжах прогрівається влітку до 30 градусів, що дає можливість дітям плескатися в морі годинами, не ризикуючи застудитися. Можна також не боятися медуз, електричних скатів і інших, не надто милих мешканців глибин – вони тут не водяться.
  6. Близькість болгарської культури і схожість мови цієї країни роблять відпочинок в Болгарії з дітьми ще більш комфортним і безпечним. Не тільки персонал в готелях і пансіонатах говорить по-російськи, але і більшість населення Болгарії (особливо старше покоління) знає російську мову досить добре. Ви і ваші діти легко зможете порозумітися з продавцями магазинів і офіціантами в кафе. Та й просто гуляти по місту, знаючи, що в будь-який момент можна запитати дорогу і поспілкуватися з місцевими жителями (до речі, завжди дуже доброзичливими), погодьтеся, приємно.
  1. І ще одна важлива причина їхати влітку відпочивати в Болгарію з дитиною – порівняно низькі болгарські ціни. Тури в Болгарію коштують не набагато дорожче відпочинку на вітчизняних курортах, ціни на фрукти та послуги в Болгарії теж не високі. Курорти Болгарії, недорогі і комфортабельні, – одне з кращих місць в Європі для відпочинку з дітьми.

Підготовлено Сергієм Коростієм

1 Trackback / Pingback

  1. 3n9ct5mwn9cwntctvbyb3vebce

Comments are closed.